Вадим Черниш 5 канал

Півтори квартири у столиці та акції дружини у чотирьох компаніях: що задекларував очільник МінТОТ

  У 2016 році міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб задекларував дохід у вигляді зарплати у розмірі 346 тис. грн.

  Міністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Вадим Черниш подав електронну декларацію за 2016 рік, в якій задекларував 346 тис. грн заробітної плати, 151 тис. дол., 40 тис. євро готівкою і частки дружини в 4 компаніях. Про це повідомляє "Укрінформ".

  В е-декларації Черниш вказав, що має квартиру в Києві площею 82 кв. м, 50% від іншої квартири в Києві загальною площею 75,6 кв. м. а також квартиру в Олександрії Кіровоградської області площею 51,1 кв. м, у спільній власності з Владиславом Чернишем, Олегом Чернишем та Інною Черниш.

  Міністр задекларував автомобіль Mercedes-Benz ML350 2008 року випуску, а його дружина Галина Черниш – автомобіль Chevrolet AVEO 2015 року випуску.

  Також дружина міністра має акції ПАТ "Вовчанський агрегатний завод" номінальною вартістю 18 тис. 155 грн, 100% ТОВ "Центрально-українська торгова компанія" вартістю 300 тис. грн, частку в 10,25% ТОВ "Оптима Плюс" вартістю 188 тис. 750 грн, а також частку 49% ТОВ "Науково-виробниче підприємство "Украгропромкалій" вартістю 49 тис. грн.

  Як повідомляв 5.UA, стало відомо, скільки мільйонів задекларувала Гонтарева за 2016 рік.

  Попередній матеріал
  Лідером фракції БПП обрали Артура Герасимова
  Наступний матеріал
  Від обстрілів окупантів в АТО загинули двоє українських захисників, є поранені – штаб
  Loading...

  Геращенко задекларувала квартиру в Києві, автомобіль Lexus та ювелірні вироби

  Декларація нардепа Чорновол: новенька квартира в Києві та земля у Криму

  НАЗК почало перевірку е-декларацій Порошенка та Гройсмана