5.ua

Після тривалого ремонту газопровід Мар’їнка-Красногорівка повністю відновили

Останні 800 метрів прокладали близько двох років

Повністю відновили та під’єднали до інфраструктури газопровід Мар’їнка-Красногорівка. Про це повідомили в Управлінні цивільно-військового співробітництва збройних сил України. Роботи тривали з 2014 року.

"Перший етап завершено. Зараз усе буде залежати від компаній, які будуть подавати газ у провід, ну і від ситуації, яка склалась у Красногорівці та Мар’їнці для того, щоб забезпечити людей газом уже цієї зими. Ми очікуємо, що люди цієї зими вже отримають довгостраждальний газ", – повідомив начальник управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов.

Трикілометровий газогін пролягає вздовж позицій незаконних збройних формувань: на деяких ділянках відстань менша за 200 метрів. Військові розповіли: щоб запобігти збройним провокаціям, вони заручились підтримкою цивільного населення та міжнародних організацій. Ті домовлялися з бойовиками про кількагодинну тишу щодня на час прокладання газопроводу.

Утім, бойовики часто порушували домовленості, обстрілюючи ремонтні бригади, і таким чином знищили та пошкодили багато техніки. Найважче військовослужбовцям та фахівцям було на завершальному етапі ремонту: останні 800 метрів прокладали близько двох років.

Попередній матеріал
У Дністрі виявили підводний спиртопровід з території Молдови
Наступний матеріал
"Євро-2016": Збірна України прилетіла у Францію на чемпіонат
Loading...

Тука: Внаслідок обстрілів у Станиці пошкоджено газопровід

Бойовики обстріляли ремонтників, які відновлювали газопровід "Мар'їнка-Красногорівка"

Терористи обстріляли Станицю Луганську з гранатометів і зенітних установок: перебито газопровід

У Станиці Луганській снаряди бойовиків влучили в газопровід

Бойовики обстріляли Авдіївку: зруйновано будинки й пошкоджено газопровід (фото)

В результаті обстрілів у Донецьку горять газопроводи і немає світла