dsns.gov.ua

Підстраховка до свят: українські рятувальники перейшли на посилений режим роботи

  До 9-ї години ранку 2 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників

  На період відзначення новорічних свят рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій переходять на посилений режим несення служби. Про це повідомили у прес-службі ДСНС

  "На період відзначення новорічних свят підрозділи ДСНС України переходять на посилений режим несення служби та перебувають в готовності до реагування на будь-які надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру", – йдеться у повідомленні.

  Зокрема, зазначили у ДСНС, у кожному регіоні країни проводиться уточнення місць масових заходів, посилено моніторинг щодо пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах державного значення, здійснюються профілактичні відпрацювання з населенням щодо дій у випадку виникнення надзвичайних ситуацій.

  Із 30 грудня по 2 січня організовано взаємодію з місцевими органами влади, територіальними органами Національної поліції України, регіональними службами цивільного захисту з питань забезпечення техногенної і пожежної безпеки на об'єктах, задіяних до проведення заходів із відзначення новорічних святкувань, та на випадок спільних дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій і небезпечних подій. Також буде здійснюватися посилений моніторинг пожежної обстановки на об'єктах з масовим перебуванням людей.

  "Загалом до 9-ї години ранку 2 січня на цілодобовому чергуванні перебуватиме близько 7 тисяч рятувальників та понад 2 тисячі одиниць техніки ДСНС. В готовності до застосування для забезпечення реагування на надзвичайні ситуації та надзвичайні події перебуває і авіація ДСНС, а саме літак Ан-26", – йдеться у повідомленні.

  Попередній матеріал
  "Його не переводили до іншої камери": Фейгін розповів, де та в яких умовах утримують Сущенка
  Наступний матеріал
  Свято за ґратами: у незаконно ув'язненого в Росії моряка Владислава Костишина день народження