Підрозділ батальйону "Донбас" прибув з фронту на ротацію без втрат

  120 бійців батальйону Донбас повернулися на ротацію на базу в Нових Петрівцях на Київщині.

  У зоні бойових дій донбасівці шукали диверсійні групи бойовиків, перевіряли машини на блокпостах та стежили за дотриманням громадського порядку.

  Перед відбуттям підрозділ зазнав потужного російського обстрілу – з "Градів" і "Ураганів". Начальник штабу батальйону "Донбас" Анатолій Віногродський зазначив – останні 2 місяці їх обстрілювали постійно.

  На позиціях під Лисичанськом та Сєвєродонецьком добровольці пробули майже два місяці. За цей час загиблих немає. Кожного з бійців, які повернулися, підвищили у званні. Відпочиватимуть вони 10 днів, після чого знову на Схід.

  Заступник командувача Національної гвардії Ярослав Спудар підкреслив: ""Втрат безповоротних з цього підрозділу немає, тому я і говорю, що сьогоднішнє повернення увійде в історію цього підрозділу, як найуспішніше повернення із зони АТО. Нещодавно була велика кількість військовослужбовців з цього батальйону звільнена з полону. Ми маємо на сьогоднішній день ще 17 чоловік в полоні, за нашою інформацією. 52 військовослужбовці ми поки що не знаємо, де вони знаходяться. Робимо все можливе для того, щоб їх розшукати".

  Попередній матеріал
  Попасну обстріляли з "Градів": є загиблі і поранені серед мирного населення
  Наступний матеріал
  ДУК отримав два реанімобілі від прикарпатських волонтерів

  Порошенко: Строковиків ЗСУ на Донбас не відправлятимуть

  Генсек НАТО вкотре закликав Путіна припинити війну на Донбасі

  170 вінницьких міліціонерів і спецпризначенців їдуть на Донбас

  У Донецькому аеропорту знову бій – українці намагаються блокувати терористів