Підприємець з Дніпропетровська перефарбував стовпи вуличного освітлення [відео]

  У жовтий колір перефарбував стовпи вуличного освітлення підприємець з Дніпропетровська. У такий спосіб чоловік хоче привернути увагу пішоходів та водіїв, на несправні опори, які розташовані в центрі міста обабіч дороги. Комунальники від такої ініціативи не в захваті.

  Підприємець: "Вот смотрите, открытая арматура подвержена коррозии. Сама коррозия разрывает бетон, бетон раскрывается, попадает влага внутрь железобетонной конструкции, при ударе мороза она разрывает. При не удобном случае для жителей города он может упасть".

  Ігор Калашніков нарахував у центрі міста п’ятнадцять аварійних електроопор. Каже, вирішив не залучати до проблеми комунальників і розв’язати її самотужки – пофарбував небезпечні стовпи у яскраво жовтий колір.

  Ігор Калашніков: "Мы ж красим со стороны автомобилей. Вы понимаете, пешеход видит, что опасно, акцентирует на этом внимание, пойдет немножко дальше. Машина немножко может протормозить, успеет отреагировать на падающий столб".

  Ігору допомогає його колега. Разом вони пофарбували вже три електроопори.

  Сергій Пресников, колега: "Для города, чтоб люди ображали внимание на это, потому что очень много столбов по городу, которые уже сыпяться".

  Чоловіки зізнаються – розуміють, що порушують правила благоустрою міста. Адже жодних дозволів вони не мають. Проте, впевнені – роблять добру справу. Комунальне підприємство, на чиєму баланcі аварійні стовпи, ініціативу людей не схвалює. Але і самі відремонтувати опори не можуть - кажуть, грошей нема.

  Борис Гомза, головний інженер КП «Міськсвітло»: "Сама электроопора стоит больше тысячи, и работы по ее восстановлению – половина этой суммы…для того, чтоб организовать эту работу, нужно вызывать ГАИ, вызывать службы, перекрыть проезжую часть, поэтому сопряженно с проблемами организационными".

  Місцеві водії кажуть - ідея хороша, от тільки фарбу обрали не яскраву та й інформації, що воно таке - бракує.

  Водій: "Видел, но не знаю, что они означают, яркие просто…были бы они красные, точно бы задумался, а так желтые, да яркие, но что с ними не так не знаю".

  Водій: "Я практически каждый день езжу, я живу в этом районе. Честно говоря, не замечал этих столбов...не примелькались они мне как-то".

  Поки комунальники планують змінити аварійні опори, завзяті підприємці обіцяють взяти до уваги усі зауваження та надалі розфарбовувати стовпи у яскравіший колір.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровськ, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У провінції Сичуань пройшов чемпіонат з поїдання гострого перцю
  Наступний матеріал
  У США горить нафтопереробний завод
  Теги: