Підпадуть під санкції: Держкомтелерадіо ініціює обмеження проти російських видавців за антиукраїнську літературу

  До переліку внесено 172 видання

  Держкомтелерадіо пропонує уряду ввести економічні санкції відносно юридичних осіб Російської Федерації, які систематично друкують і поширюють видання антиукраїнського змісту. Як зазначає прес-служба відомства, протягом 2015 – 2018 років здійснюється постійний моніторинг сфери книгорозповсюдження з метою виявлення друкованої продукції, зміст якої суперечить українському законодавству. Про це повідомляє "УНІАН".

  "За результатами моніторингу складено перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини", – зазначено в повідомленні.

  До переліку внесено 172 видання від 35 видавництв. Це, зокрема, такі російські видавництва, як "Алгоритм", "Книжный мир", "Центрполиграф", "Эксмо", "АСТ", "Вече" та інші. Крім того, моніторингом виявлено значну кількість веб-сайтів, які пропонують до продажу вищезазначену літературу в паперовому або електронному вигляді, а також надають можливість прочитання цих книг у режимі онлайн.

  "З метою захисту національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України та відповідно до статті 5 закону "Про санкції" Держкомтелерадіо пропонує винести на розгляд Ради національної безпеки та оборони України пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) до юридичних осіб Російської Федерації, які продукують та поширюють на території України видавничу продукцію антиукраїнського змісту", – наголосили в прес-службі.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 березня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо низки юридичних осіб.

  Попередній матеріал
  Аби перестрахуватися: адміністрація Twitter закликала користувачів змінити паролі
  Наступний матеріал
  У Києві розшукують таланти для барокової опери

  Javelin, санкції та "фіговий листок" Росії: детально про перемовини Президента та Весса Мітчелла

  Віце-президент ПАРЄ пояснив, як ухвалена резолюція посприяє в позовах проти Росії

  Нові санкції проти РФ перебувають на розгляді в адміністрації США – Держдеп

  Історичний мінімум: акції російського "Русала" обвалилися

  До Путіна потрібно застосувати "прінуждєніє к міру" – експерт

  Уряд РФ оголосив, що компанії, які постраждали унаслідок санкцій, отримають компенсації з держбюджету – журналіст