Підняти астрологію до статусу офіційної науки закликають владу українські віщуни

  Підняти астрологію до статусу офіційної науки - закликають владу українські віщуни. Так, вони відреагували на законопроект Верховної Ради про заборону популяризації гороскопів та ворожок, який уже ухвалили у першому читанні. Обурені астрологи називали - це наступом на свободу слова.

  Юлія Фінгарет, 5 канал: "Медитація для ідеальної фігури; 10 квітів, які приносять щастя; іграшки, які оберігають і як замовити віщій сон. Таких видань у ятках із гороскопами повно і вони користуються неабияким попитом. Утім, депутати вирішили то все брехня і пішли проти гороскопів законом".

  За проект закону заборонити рекламу екстрасенсів, ворожок і астрологів у першому читанні віддали голоси 302 депутати.

  Євген Царьков, народний депутат КПУ: "Во-первых, они непрофессионалы. Три ворожки, когда на нас обиделись, пообещали лишить нас мужской силы. Но уже как месяц прошел - не сработало. Так что шарлатанки они все".  

  Олена Калантарова, голова астрологічної спілки України: "Да коммунисты - это ж первые оккультисты. До сих пор Ленин лежит в мавзолее. Сколько лет лежит прах человека, на которого практически молятся коммунисты".

  Першими законопроект забракували астрологи.  І сподіваються - депутати все ж передумають забороняти рекламу віщунів, адже і серед парламентаріїв мають своїх клієнтів:

  Ярослав Сухий, народний депутат, ПР: "Вперше я дізнався, що я овен, вже у зрілому віці, прочитав про Овна - то я вилитий Овен. Шо пишуть гороскопи - будьте пильні на дорозі. Всьо - я цілий день хожу оглядаюся навколо себе, може мене це від чогось врятує".

  Такі професії, як астрологи та ворожки в Україні офіційно зареєстровані. Однак, ані атестацій, ані навчальних програм для підготовки таких фахівців немає. Тож провидці вимагають ще й у школі  почати викладати астрологію. Вже навіть спрогнозували коли це буде:

  Петро Кур`ят, астролог: "Це буде, ну, я думаю, дві п`ятирічки і буде. Шоб діти потихеньку в`їжджали, як космос устроєний, і шоб потихеньки приходили до розуміння своєї власної і долі і судьби".

  Школярам така ідея сподобалась. Учителі категорично проти астрології і будь-яких містичних наук.  Кажуть, школі Гаррі Поттерів в Україні не місце:

  Олександра Ступаковська, вчителька: "Не вистачає годин навіть на найголовніші предмети, як там - українська література, мова, всього по 2 години на тиждень. Як вони можуть вивчати астрологію, якщо вони навіть в речення одне не зможуть сласти, що вони там хочуть сказати?"

  Депутати в науку астрологів пропускати не збираються, рекламу їхніх послуг хочуть прибрати, однак забороняти діяльність віщунів, а також ворожок, екстрасенсів та знахарів не планують.  

  Євген Царьков, народний депутат, КПУ: "Если это касается данных экстрасенсорных - предсказывать судьбу, двигать стаканы, у нас есть бюро патентоведения, прийди, соберется комиссия, подвигай стаканы туда-обратно взглядом, получи себе патент и работай, зарабатывай деньги".

  За даними депутатів, нині в Україні ворожать, зцілюють та віщують понад 60 тисяч людей.

  Юлія Фінгарет, Дмитро Дємішев та Сергій Клименко, "5 канал" 

  Попередній матеріал
  Мельниченко залишив територію України цілком законно
  Наступний матеріал
  Американці очікують вердикту у справі лікаря Джексона
  Теги: