Підкорювачі дахів. Репортаж про столичних руферів [відео]

  Романтичні вечері, акробатичні трюки, фотосесії, екскурсії... Усе це частина життя столичних руферів. У перекладі з английської roof - означає дах. Столичні екстремали на багатоповерхівках шукають адреналін та нові емоції.

  Ось таким Південний міст Києва бачать руфери - шукачі емоцій на висоті пташиного польоту. Нині адреналін приборкують на ста-тридцяти-шести метрах над землею.

  Столичний руфер Володимир знімальну групу п’ятого веде на один із будмайманчиків. Від пожежної драбини, якою часто сам дістається даху, гід відмовився одразу.

  З висоти двадцятого поверху - краєвиди Києва розглядати краще. Аеропорт "Жуляни", монумент "Батьківщина-мати" на тлі індустріального міста, фонтан із лебедями - без фотоапарата не обійтися, каже Володимир. Для екстрим-подорожей навіть техніку професійну придбав.

  Щоби відлякати непроханих гостей,  власники майданчика встановили ось таке опудало. Знизу видається, наче на горі працюють будівельники. Проте Володимира це не зупиняє. Так само не лякає його і держохорона, коли руфер прогулюється багатоповерхівками на центральних вулицях Києва.

  Людмила Голоднік, 5 канал: "Страх, ризик, можлива зустріч із міліцією - ніщо не зупиняє шукачів адреналіну, радше навпаки. За винагороду мають милування ось такими краєвидами. Саме вони і надихають руферів на відкриття нових маршрутів на височині".

  Руферство - нелегальне та вкрай небезпечне хобі. Ось ці сміливці без страховки видерлися на Московський міст. Багатоповерхівки їм уже не цікаві.  

  Зазвичай руфери - спортивні, витривалі, гнучкі та романтичні, зізнається Володимир. Мовляв, зустрічати світанок та захід сонця на даху одномУ самотньо. Тож своїм половинкам влаштовують екскурсії, вечері, ба навіть освідчуються на висоті.

  Людмила Голоднік та Ян Доброносов, 5 канал 

  Попередній матеріал
  Концерт Queen та Елтона Джона зібрав 250.000 людей на Майдані незалежності [відео]
  Наступний матеріал
  У центрі Києва офіційно закрили фан-зону [відео]
  Теги: