Підгузники та презервативи й далі "дешевшають" [відео]

  Підгузники, пелюшки та презервативи й далі дешевшають. Щоправда - тільки на словах. Цього разу - про зниження ціни на соціально значущі товари заявили податківці. Вони запевняють - спекулянтів, які накручували ціни - з ринку прибрали, з бізнесом про здешевлення продукції - домовилися. Тим часом ціни в аптеках та супермаркетах і далі завищені.

  Тільки-но Кабмін обклав підгузки податком на додану вартість, ціни на них одразу підскочили. Вже наступного ранку в аптеках - переоцінка.

  Із деяких прилавків соціально-значимі товари зникли взагалі.

  Щоби вгамувати ажіотаж довкола контрацептивів і підгузків, урядовці взялися виправляти помилки - постанову скасували, націнку зняли. Нині до доброї справи долучилися ще й податківці - відмінусували іще 10 відсотків. Переконують - купити дешеві підгузки можна вже сьогодні.

  Утім знайти здешевлені товари ані в аптеках, ані в  супермаркетах нам не вдалося. Фармацевти запевняють - закон не порушують - офіційного рішення про скасування постанови - не отримували.

  Молоді мами про здешевлення вже сьогодні - теж ні сном, ні духом.

  Навести лад допоможуть перевірки - переконують податківці. Охочих нагріти руки на пелюшках та презервативах обіцяють карати. Відзвітувати про зроблене збираються у жовтні. 

  Інна Неродик, Денис Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Нестабільною залишається ситуація на світових фондових ринках
  Наступний матеріал
  Статую Свободи закриють на реконструкцію
  Теги: