5.ua

Під ВРУ пройшов мітинг на підтримку євроінтеграції [відео]

  Із прапорами Євросоюзу вони прийшли до будинку Верховної Ради. Список із п`ятнадцяти законопроектів активісти передали представникам всіх фракцій та попередили - якщо  хтось із депутатів не працюватиме задля зближення України з ЄС, то проти них "застосують санкції": складуть поіменний список цих депутатів і працюватимуть на зниження їхніх рейтингів.

  Ярослав Юрчишин,співавтор "Європлану": "Наприклад, 2207 законопреокт по тендерним закупівлям - щоб вони не були закриті, а щоб вони були відкриті для громадськості, щоб громадськість могла їх моніторити. 0886 - законопроект по генеральну прокуратуру, який вже готовий лежить до другого читання, але, незважаючи на те, що це одна з ключових вимог - його намагаються не приймати з різних причин".

  Володимир Огризко, міністр закордонних справ України (2007-2009): "Ми повинні вимагати від них, щоб протягом найближчих днів, найближчих тижнів всі ті закони, які не встигли прийняти, щоб вони були безумовно прийняті хоча б в першому чианні. Якщо цього не станеться, то ми повинні їм сказати, щоб вони пішли з Верховної Ради геть".

  Тетяна, учасниця акції: "Підтримати євроінтеграцію, так як я вважаю що це єдиний правильний шлях для нашої країни. Тому що ні Митний союз ні чого інше не рятує нашу країну. Єдиний шлях для світлого майбутнього - то є Європа, досить з нас старого ярма, яке ми терпіли 300 років".


  Попередній матеріал
  Тернопіль: дві тисячі євро запросив начальник міліції за закриття кримінальної справи.
  Наступний матеріал
  "Тітушків" звільнили - суд дав їм умовні терміни