5.ua

Під Кабінетом міністрів затримали одного мітингувальника [відео]

  За сутички під Кабінетом міністрів затримали одного мітингувальника. Про таке на своїй сторінці у «Facebook» повідомляє опозиціонер Андрій Іллєнко. З його слів спецназ зламав руку «свободівцю» Олександру Свиридовському, а потім активіста затримала міліція. Кілька годин тому під Кабміном спалахнула 

  Сутичка виникла, коли службова машина хотіла виїхати із двору будинку уряду. Люди почали чинити спротив. Одразу колоною на них пішов «Беркут». Спецпризначенці розштовхували активістів, застосовували кийки. У відповідь протестувальники зривали шоломи з «беркутівців», кидали в них каміння та пляшки. Службові автівки з двору Кабміну виїжджають через бокові ворота. Люди ж продовжують там протистояти. Активісти зайняли усю територію перед будинком уряду. До них приєдналися й опозиційні лідери.

  Арсеній Яценюк, лідер ВО «Батьківщина»: «Успіх саміту у Вільнюсі залежить тільки від однієї людини - від Януковича. Від нього вимагають мільйони українців - підписати цю Угоду і він зобов’язаний це виконати».

  Віталій Кличко, лідер партії «Удар»: «Після розмов з багатьма впливовими політиками ми можемо сказати - вони відверто кажуть - Європа зацікавлена в євроінтеграції України, двері не зачинені. Та від нас залежить - будемо ми частиною Європи чи ні».

  Протестувальник: «По-людськи би сказали - "ну, розійдіться, будь ласка. Наприклад, тут машина Азарова зараз заїде". А виходить так що фари сигналять».

  Попередній матеріал
  Опозиція вимагає відкрити проти Азарова кримінальне провадження
  Наступний матеріал
  «Удар» відкрив «гарячу лінію» для усіх охочих підтримати Євромайдан
  Теги:
  Loading...