5.ua

Під Донецьком «Лексус» протаранив «швидку» – є жертви [відео]

  Удар був такої сили, що машину розвернуло на 180 градусів, одне з сидінь відлетіло на 20 метрів. Медики обласної травматологічної лікарні кажуть – із шістьох людей, які перебували в УАЗику Артеміського центру первинної допомоги, лише один відбувся забоями. Решта отримали численні переломи і травми, за їхнє життя нині борються лікарі. Попри проведені операції – стан потерпілих залишається тяжким.

  Євген Бутєв, заступник головного лікаря Донецької обласної травматології: «Переломы конечностей, черепно-мозговая травма, травмы органов грудной клетки, брюшной полости. Состояние тяжелое у всех пятерых. Травма в ДТП является высокоэнергетической травмой».

  Аварія сталася близько 8 ранку, між Донецьком та Ясинуватою. За попередніми даними, водій «Лексуса» перевищив швидкість, втратив кермування і виїхав на зустрічну смугу, де врізався у санітарний транспорт. Обидві машини буквально зім'яло.

  Геннадій Хібалов, старший інспектор Ясинуватського полку ДПС: «Двигался «Лексус», который приблизительно не выбрал безопасную скорость движения и выехал на полосу встречного движения, где совершил столкновение с автомобилем УАЗ «Скорая помощь»».

  У регіональному департаменті охорони здоров’я заявили – УАЗ, в якому їхали медики, не є каретою «швидкої допомоги». Однак обладнаний усім необхідним для перевезення людей, і використовується, як санітарний транспорт.

  Олег Курито, заступник начальника департаменту охорони здоров'я Донецької ОДА: «Санитарный автомобиль в виде УАЗа 2012 года выпуска. В отличном техническом состоянии, идеального состояния. Этот транспорт осуществляет как транспортировку пациентов, так людей, по необходимости центра медико-первичной помощи. Вполне позволяет салон перевозить пять пассажиров».

  У «Лексусі» загинули брат і сестра 85 та 86 року народження. Чи був тверезим чоловік, котрий і перебував за кермом – визначить експертиза.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Суд над Власенком продовжиться завтра [відео]
  Наступний матеріал
  В Індонезії триває виверження вулкану – десятки тисяч людей евакуйовано