Під час розгону наметового містечка у Києві постраждала вагітна жінка

  Під час демонтажу наметового містечка, яке розбили після завершення акції "Вставай, Україно", постраждала жінка на п`ятому місяці вагітності. Через штурм беркутівців вона втратила дитину. Про таке повідомив лідер руху "Спільна справа", Олександр Данилюк.
  За його словами, представниця громадської організації "За всю Одесу" нині перебуває у лікарні. Суд над активістами "Спільної справи", які встановили намети на Софіївській площі після завершення опозиційної акції, перенесли на 14 годину. 

  18 травня, в центрі столиці кількох активістів "Спільної справи" затримали беркутівці. Їх звинувачують у злісній непокорі правоохоронцям та встановленні наметів без дозволу. Мітінгарі обвинувачення спростовують і вже написали скарги до прокуратури на дії міліції.

  Олександр Данилюк, лідер руху "Спільна справа": "Зараз отримуються всі медичні довідки і ми будемо з цього приводу звертатися в прокуратуру. Ми не вчиняли жодного правопорушення, навіть ті правопорушення, які нам інкримінуються, а саме - порушення благоустрою, очевидно, не передбачають, що таких правопорушників власне в такий спосіб треба розганяти".
  Попередній матеріал
  Міліція допитала журналістів і підозрюваного у їх побитті
  Наступний матеріал
  У Китаї зацвіли два 800-літні фісташкові дерева
  Теги: