5.ua

Під час мітингу прихильників ПР у Донецьку постраждали щонайменше 4 особи [відео]

   

  Майже тридцятеро невідомих у масках та з бейсбольними битами накинулися на мітингувальників. Почалася штовханина, під час якої люди вийшли на проїжджу частину. На кілька хвилин автомобільний рух у центрі міста був зупинений. У постраждалих травми голови - їх ушпиталили. На місце сутичок прибули бійці «Беркута». П'ятьох нападників затримали. За кілька годин до початку акції, представники від Євромайданів попередили, що готуються провокації і заявили, що жодних захоплень адмінбудівель не планують.

  Володимир Носков, учасник акції: «Група людей в масках неожиданно появляется, под куртками они прячут биты. Одного из митингующих, идиоты, не знаю как назвать, нанесли удары в голову. Явно организованные ребята, держатся строем. Носят такие же ленточки как и мы, специально провоцируя».

  Активіст: «не секрет, что на Донбассе хотят сорвать наши мирные демонстрации ветеранов Афганистана, людей, которые делают мира спокойствия и порядка».

  Валерій Штанченко, заступник голови УМВС У Донецькій області: «Есть люди, которых доставили. Установили и задержали на месте. Я не могу сказать сколько задержанных. Около пяти человек. Тех, кто быстро передвигался, пытался быстро драться, мы всех задержали».

  Попередній матеріал
  У Сумах мітингувальники зайняли адміністративну будівлю
  Наступний матеріал
  Адміністрація Українського дому не проти перебування активістів у будівлі [відео]
  Теги:
  Loading...