Персоною Януковича тепер цікавиться й Інтерпол

  Ітерпол - одержав запит на арешт Віктора Януковича за звинуваченнями у зловживанні владою та вбивствах. Про це повідомляє агенція «Ройтерз». Нагадаємо, що Януковича оголосили в міжнародний розшук.

  Раніше Головне слідче управління Генпрокуратури оголосило йому підозру в організації умисного масового вбивства людей, а також у перевищенні влади і службових повноважень. А напередодні Генпрокуратура відкрила ще одне кримінальне провадження - за захоплення державної влади у 2010-му році. У відомстві кажуть чотири роки тому Віктор Янукович у неконституційний спосіб змінив Основний закон, і тим самим захопив державну владу.

  Олег Махніцький, в.о. Генерального прокурора: «Прокуратурою порушено кримінальні провадження відносно колишнього президента Віктора Януковича за статтею 109 кримінального КУ. Це конституційний переворот, або посягання на конституційний лад, якщо просто говорити. По 2-х епізодах. Тобто 2 кримінальні провадження. У зв’язку з тим, що він 2010 року у неконституційний спосіб змінив Конституцію України і захопив та узурпував владу в Україні».

  Попередній матеріал
  Литовські фанати підтримали Україну під час матчу ЦСКА
  Наступний матеріал
  Полігон на мисі Чауда заблоковано російськими військовими
  Теги:
  Loading...