Аллеров 5 канал

Перший елітний батальйон легкої піхоти стане боєздатним до кінця травня - командувач НГУ

Загалом бригада швидкого реагування нараховуватиме 2,5 тис. військовослужбовців

Підрозділ швидкого реагування Національної гвардії буде створений до кінця травня 2016 року. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров.

"До кінця травня ми повинні сформувати боєздатний батальйон. Бригада повинна мати: підрозділи піхотного спрямування, це будуть три такі батальйони, будуть бойові підрозділи вогневої підтримки, будуть підрозділи забезпечення, навіть є підрозділ, який забезпечує розвідку за допомогою літальних апаратів. Це комплексний підхід. До кінця 2016 року ми повинні дійти, якщо темпи не знизяться, до 50% цієї бригади. Сама бригада буде нараховувати 2,5 тис. і в залежності від задач може розширюватися", - сказав він.

За словами командувача Нацгвардії, підрозділ швидкого реагування НГУ створюється спеціально "під загрози", які сьогодні існують для нашої держави.

"Унікальність цієї бригади в тому, що вона створена під загрози, які сьогодні існують для нашої держави. Це участь в Антитерористичній операції разом зі Збройними Силами на передовій при виконанні завдань по звільненню міст і селищ на Сході України. В подальшому, я сподіваюсь, що це, буде й Крим. ... також ми не повинні допустити примусовим характером зміни уряду, влади, тобто ми охороняємо безпосередньо спокій і роботу керівництва нашої держави", - зазначив Аллеров.

Нагадаємо, у Нацгвардію потрібно ще 18 тис. контрактників.

Попередній матеріал
Порошенко обговорив "судилище" над Савченко із генсеком ООН і домовився про зустріч
Наступний матеріал
СБУ звинуватила Краснова у підготовці терактів та оприлюднила черговий аудіозапис
Теги:
Loading...

Зарплата бійців ЗСУ та Нацгвардії майже однакова - Аллеров

Під Києвом відкрили снайперську школу Нацгвардії

На Майдані відзначили другу річницю створення першого батальйону Нацгвардії

Реформування Нацгвардії: Міноборони ввело вже 117 стандартів НАТО - Олещенко

У Нацгвардії сформували перший підрозділ швидкого реагування

5 канал - трансляція наживо