Першого гостя Євро-2012 зустріли на Вінничині [відео]

  Швейцарець Курт Еміль перетнув прикордонний пункт "Ямпіль" на велосипеді. Його подорожній костюм повторює кольори прапору Швейцарії.

  Швейцарець Курт Еміль торік вийшов на пенсію.  І одразу вирішив поїхати на футбольний чемпіонат в Україну - бо фанат зі стажем. На якому саме транспорті - довго не роздумував. Тоді ж і почав прокладати маршрут мандрівки. До України - потрапив через Молдову на поромі. Перші враження - найкращі.  

  Курт Еміль, мандрівник (Швейцарія): "Я тільки-но приїхав, але уже помітив, що тут прекрасні жінки і люди дуже привітні. Я радий, що я уже тут".

  Мандрівник щодня долає 150 кілометрів, зупиняючись у недорогих готелях. Для тривалої подорожі пошив костюм кольорів прапору Швейцарії. Крім знімальної групи "5 каналу", гостя в Ямполі ніхто не чекав. Проте місцеві мешканці - уже раді пригостити іноземця. 

  Курт Еміль - перший турист чемпіонату Євро, що перетнув Ямпільський прикордонний пункт, кажуть на митці. До напливу іноземців - тут готові.

  У Ямполі турист затримався ненадовго. Каже, і мовний бар`єр дається взнаки, і з графіку вибиватися не хоче. У Києві гість із Швейцарії планує пробути до кінця чемпіонату. Хоче долучитися до волонтерів. Чи повертатиметься додому велосипедом, ще не вирішив. Не виключає, що скористається й іншим видом транспорту.

  Олена Бучацька, Олександр Семенов, Вінничина, 5  канал

  Попередній матеріал
  Генпрокурор Єгипту вимагає більш жорсткого покарання для Мубарака
  Наступний матеріал
  Великий українсько-польський фестиваль у Любліні [відео]
  Теги: