Перше сесійне засідання провела Вінницька Народна рада

  Перше сесійне засідання провела Вінницька Народна рада. Ухвалили створення народних рад у містах і селах та запланували утворення комітетів.

   

  До лав Народної Ради можуть записатись усі охочі. Сам штаб розмістився у приміщенні облдержадміністрації. На кожному поверсі черговий перевіряє тих, хто заходить до будівлі. На вулиці ж звели барикаду зі снігу, автомобільних шин та підручних матеріалів. Заявлено, що у понеділок усіх працівників облдержадміністрації пропускатимуть на робочі місця без перешкод.

  Перший активіст: «Я допомагаю народу, який стоїть за наші права харчуватися, я до помагаю розносити чаї щоб ми не голодували».

  Другий активіст: «Це бралося іменно з підручних строй матеріалів де робляться ремонти в домах, все приносилось сюди і машинами привозилось». 

  Юрій Хорт, комендант  Народної ради: «Ті хто виконує технічні функції свої то будемо їх допускати хай вони виконують їх далі, ми не будемо допускати в першу чергу на роботу депутатів від партії регіонів»

  Геннадій Ткачук, депутат Верховної Ради України: «На вулиці -15 – 20 , що може бути, можуть перемерзнути труби, може бути саботаж відключення електроенергії і газопостачання. Може бути? Може бути. Наше головне сьогодні завдання забезпечити на належному рівні життєдіяльність міста і області».

  Попередній матеріал
  Папа Римський помолився за Україну [відео]
  Наступний матеріал
  Тіло загиблого Жизневського несуть від Михайлівського Собору в бік Майдану
  Теги:
  Loading...