фото informnapalm.org

"Переворот" у Луганську: бойовики "Республіканської гвардії" повертаються до "ДНР" – Тимчук

Розповідати про перебіг та зміст "операції" командування бойовикам суворо заборонило

На територію ОРДО почали повертатися бойовики з так званої "Республіканської гвардії "ДНР". Раніше їх перекинули в Луганськ для повалення Ігоря Плотницького. Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"У "ДНР" повертаються підрозділу т.зв. "Республіканської гвардії ДНР", раніше перекинуті у район Луганська на час проведення зміни "глави ЛНР" І.Плотницького на Л.Пасєчника (т.зв. "переворот в ЛНР")", – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що командування "РГ" найсуворішим чином, під загрозою жорсткої дисциплінарної відповідальності заборонило бойовикам цих підрозділів розповідати про зміст "завдань", які вони виконували в Луганську.

Нагадаємо, 21 листопада колона військової техніки та кількадесят озброєних чоловіків у масках увійшли до окупованого Луганська. Цю інформацію підтверджують і спостерігачі ОБСЄ. Вони зафіксували військові вантажівки, бронетранспортери і зенітну установку. Зі слів місцевих, невідомі військові без розпізнавальних знаків у Луганську з'явилися ще вдень і перегородили вулиці. Таким чином відбувається розв'язання конфлікту між кримінальними угрупованнями так званого голови "ЛНР" Ігоря Плотницького і міністра внутрішніх справ "ЛНР" Ігоря Корнета. 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
/
ОРДЛО_"зелені чоловічки"
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/
ОРДЛО, "зелені чоловічки"
/

Попередній матеріал
Поліція попереджає про "чорний лід" на дорогах
Наступний матеріал
За час існування програми "Доступні ліки" держава відшкодувала вартість 10 млн рецептів – Гройсман
Loading...