5.ua

Переселенців-інвалідів забезпечать реабілітаційними засобами та послугами за фактичним місцем перебування  Про це за результатами засідання Кабінету Міністрів повідомила Міністр соціальної політики Людмила Денісова.

  Відтепер у разі відсутності в громадян, які переселилися з районів проведення антитерористичної операції, документів, що підтверджують право на реабілітаційні засоби та послуги, орган соціального захисту населення організує його реалізацію на підставі відповідної інформації, яка міститься у Централізованому банку даних з проблем інвалідності. Якщо в банку даних її не буде, орган соцзахисту звертатиметься по необхідні документи за зареєстрованим місцем проживання або перебування осіб з інвалідністю.

  Щодо переселенців з тимчасово окупованої території (АР Крим), то органи соцзахисту населення сприятимуть в отриманні необхідних документів за фактичним місцем проживання або перебування у відповідних закладах охорони здоров’я (йдеться зокрема про експертні висновки про встановлення інвалідності та індивідуальної програми реабілітації - Ред.), а також у контролюючих органах (щодо ідентифікаційного номеру - Ред.).

  "Аби отримати технічні засоби реабілітації або реабілітаційні послуги, переселенець має звернутися до місцевого органу соціального захисту населення. Відповідний орган перевірить надані особою документи, а у разі їх відсутності – сприяє в отриманні", – пояснила Міністр.
  Попередній матеріал
  Біля Донецьку російські бойовики збили військовий літак
  Наступний матеріал
  Порошенко торкнувся питання членства України в ЄС
  Loading...