покинута школа 5.ua

Переселенці з Донбасу облаштувалися у занедбаній школі на околиці Одеси

В Одесі тимчасових переселенців виселили з санаторію "Куяльник"

Там вони мешкали 2 роки. Частина людей повернулися до Донецької області, решта самовільно облаштувалися у занедбаній школі-інтернаті на околиці Одеси.

Покинута школа не працює вже три роки, із людей – постійно поруч тільки двоє літніх сторожів. До нових сусідів охоронці поставилися з підозрою, але виганяти не стали.

Живуть тут переселенці вже четверту добу. Щодня жінки у двох пароварках готують обід на всіх. А це майже півсотні людей. Єдині, хто почувається тут безтурботно – це діти. Вони наввипередки бігають порожніми коридорами та розважаються першими уроками гри на старому піаніно.

Більшість переселенців мають інвалідність. Кажуть, не хочуть переїжджати у запропоновані владою селища, тому що там проблеми з медобслугованням. Чиновники ж кажуть – хто не погодився поїхати з Одеси, має піклуватися про себе самотужки.

У Фонтанській райадміністрації, на балансі якої перебуває будівля покинутої школи, "5 каналу" заявили, що нічого не знають про самовільне заселення. Самі ж переселенці навіть не думають про можливість нового примусового виселення. Вони вже готуються до зими.

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, Одеса, "5 канал".

Попередній матеріал
Літак "Белавіа" під час польоту змусили повернутися в аеропорт "Київ" з погрозами підняти українські винищувачі
Наступний матеріал
Кількість жертв контрафактного алкоголю зросла до 66
Теги:
Loading...

В Одесі переселенців просять звільнити санаторій "Куяльник"

Мінсоцполітики запустить Всеукраїнський реєстр вимушених переселенців