Марія Захарова
Марія Захарова tvrain.ru

Переполох в анексованому Криму: доньку речниці МЗС РФ Захарову вкусила собака

Через інцидент Захарова провела запланований брифінг з двогодинним запізненням

Доньку речниці МЗС Росії Марії Захарової, яка зараз перебуває з поїздкою в окупованому Криму, вкусила собака. Дитину терміново доставили в міську лікарню №5, передає севастопольський портал ForPost.

При цьому, за інформацією місцевих ЗМІ, в місцевій лікарні їй не відразу змогли надати допомогу: то не було вакцини, то бензину. Зокрема, ForPost пише, що у медзакладі не виявилося необхідних медичних препаратів, а оперативно привезти вакцину з іншої лікарні не було можливості. Причиною цього стала відсутність бензину у службовому авто лікарні.

Водночас, як розповіла головлікар Севастопольської міської лікарні Марина Зиміна, у медзакладі були готові надати необхідну допомогу, проте гостя поки не прийняла рішення, де лікувати дитину. Зиміна стверджує, що необхідна вакцина та бензин у лікарні наявні, у тому числі для можливого транспортування постраждалої до клінік анексованого Криму.

Як стало відомо, через інцидент представник МЗС Марія Захарова провела брифінг у Криму з двогодинним запізненням. При цьому, запізнення вона пояснила форс-мажорними обставинами.

Пізніше у Facebook вона повідомила, що дитині надано необхідну допомогу.

Нагадаємо, Україна вже відреагувала на візит речниці МЗС РФ Захарової до Криму.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

В анексованому Криму стартував "мертвий" курортний сезон – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Зірці Comedy Woman заборонили в'їзд в Україну на 5 років – ЗМІ
Наступний матеріал
На час Євробачення столичне метро змінює графік роботи
Теги:
Loading...