Перегляду бюджету на 2013 рік домагаються громадські діячі

  Перегляду бюджету на 2013 рік домагаються громадські діячі, закликають парламентаріїв збільшити фінансування на подолання епідемій туберкульозу, СНІДу та гепатиту.

  За статистикою кожен десятий українець має одну з цих хвороб. Тим часом у головному кошторисі країни на наступний рік для лікування пацієнтів із вірусними гепатитами не закладено жодної копійки. На ліки для недужих із ВІЛ і теберкульозом виділено лише 40% від потреби. Таке кволе фінансування у Всеукраїнській Раді захисту прав пацієнтів назвали смертельним вироком для нації. Адже вже підраховано: без державної підтримки у новому році можуть померти 2000 людей із вірусними гепатитами.

  Ольга Гаврилова, голова ВГО "Зупинемо гепатит": "Ответ всегда стандартный: мы знаем, мы рассмотрим, примим во внимание и ничего не происходит".

  Наталія Воробйова, адвокат медичного права: "Ми сподіваємося на те, що разом із громадськими організаціями, ми доб’ємося перегляду бюджету і внесення певних змін наскільки це буде можливо".

  Віктор Сердюк, президент Всеукраїнської Ради захисту прав та безпеки пацієнтів: "Переглядають тільки тоді, коли люди не мовчать. А найбільша біда нашої медицини - це мовчазний пацієнт, який мовчки помирає та й ще за це гроші платить".

  Попередній матеріал
  Лутковська обіцяє перевірити факти тиску на Павличенків [відео]
  Наступний матеріал
  У центрі Києва горів будинок
  Теги:
  Loading...