Пенсіонера з Краматорська зобов`язали оплатити лікування крадія [відео]

  66-річного пенсіонера з Краматорська зобов`язали оплатити лікування крадія, що заліз до нього на дачу. Грабіжник серйозно поранив ногу, коли випадково наступив на саморобну "хлопавку", встановлену для відлякування непрошених гостей. Окрім грошового стягнення, власник дачі отримав ще й 5 років позбавлення волі - умовно. Самого ж злодія жодним чином не покарали.

  Сергій Трошин - уперше на дачі відтоді, як тут поранився грабіжник. Попри те, що минуло майже півроку, чоловік не розуміє, як таке могло статися.

  Сергій Трошин: "Это была хлопушка предназначенная для того, чтобы отпугнуть вора. А поскольку этот вор на нее наступил, получилась такая накладка. Она не предназначалась для того, чтобы калечить".

  Дачні ділянки в цьому районі Краматорська ніхто не охороняє. Кожен господар самостійно захищає своє майно. Після п`яти крадіжок, коли злодіїв так і не знайшли, 66-річний пенсіонер встановив  саморобну хлопавку для відлякування непрошених гостей.

  Сергій Трошин, пенсіонер: "Все хлопушки шесть штук стояли направленные одна в подвал, вторая в угол человек проходит, замыкает электрический и происходит вспышка. И получается хлопок. То, что вылетит с трубы оно должно вылететь не на человека. Он на нее просто наступил и развернул, ну как человек просто лазит и не соображает. Наступил, развернул, а нога-то левая осталась на трубе. Получился хлопок. Это совершенно случайно получилось".

  На хлопавку горе-грабіжник наступив на другому поверсі хати, де пенсіонер тримав вулики. Однак довести, що хлопець поліз саме по них - літній чоловік не зміг. Сам же поранений твердить - на дачу заліз по мішок, щоби скласти горіхи, яких назбирав тут же, в саду.

  Олег Кравченко, старший слідчий Краматорського управління міліції: "Здесь имеет роль стоимость имущества, на которое направлено преступление. В данном случае в связи с отсутствием какой-либо стоимости имущества, на которое был направлен умысел этого парня, его привлечь к уголовной ответственности не представилось возможным. Было вынесено поставление об отказе уголовного дела".

  Сусіди дачника цілком на його боці. Кажуть, злодії тягнуть із будинків усе - не гребують навіть дошками з підлоги. 

  Алла Пономар, сусідка дачника: "Уже не знаю как с ними бороться с этими ворами. Кошмар, в дома лезут. Баки покрали. Железо, все что было покрали. Поразбирали дома. У нас домики были: всю мебель забрали все. Дошло до того, что начали срывать полы. Доска там была хорошая. Двадцать лет просуществовал домик. И ничего нет".

  Пенсіонер не хоче кидати дачу та водночас боїться нових візитів крадіїв. Каже, тепер для охорони ділянки встановить справжню, не "самопальну", сигналізацію.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Краматорськ, Донеччина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Індії новий випадок групового згвалтування: постраждала туристка з Швейцарії
  Наступний матеріал
  Мешканці Берліну проти зносу залишків Берлінського муру
  Теги:
  Loading...