Пенітенціарна служба заперечує зникнення із СІЗО "васильківських терористів"

  Пенітенціарна служба заперечує зникнення із СІЗО так званих "васильківських терористів". Двоє обвинувачених перебувають у Лук`янівському ізоляторі, ще один - у Березанському.

  Про вивезення Сергія Бевза та Володимира Шпари повідимила блогер Олена Білозерська, посилаючись на джерела у Лук`янівській тюрмі. За її словами, позаминулої ночі обвинувачених підготували до етапування і помістили в автозак. Суд у їхній справі - має відбутися завтра. Родичі Бевза та Шпари занепокоєні, що підсудних можуть таємно судити без участі адвокатів. Чоловіків звинувачують у намірах підірвати пам`ятник Леніну у серпні 2011 року.

  Христина Бевз, дружина Сергія Бевза: "Я впринципі у нашій справі вже готова до будь - якого розвитку подій і навіть до того, що суд може відбуватися без участі адвокатів. Але я думаю, що сталася якась помилка, або просто самі працівники СІЗО щось наплутали і тому їх могли кудись пробувати вивозити".

  Ігор Андрушко, помічник голови Державної пенітенціарної служби: "Інформація про те, що ув`язнених Шпару і Бевза вивезли, вона не відповідає дійсності, з Лук`янівського слідчого ізолятора, наразі, на сьогодні вони знаходяться у Київському слідчому ізоляторі, не вчора вони не вивозились, ні сьогодні".

  Попередній матеріал
  Від масштабної повені потерпає Малайзія
  Наступний матеріал
  Зимові шторми вирують над США
  Теги:
  Loading...