5.ua

Печерський суд залишив за ґратами Притуленка [відео]

  Захист клопотав про закриття кримінального провадження через ухвалений Радою та підписаний Президентом Закон, що передбачає амністію для учасників мирних зібрань. Але - спочатку прокурори, а потому і служителі Феміди заявили: цей закон має нечіткі формулювання, то ж їм не зрозуміло до кого його мають застосовувати, чи то до євромайданівців, чи то до футбольних вболівальників. Самого обвинуваченого в організації масових заворушень на засідання не доправили. Справу слухали без нього - клопотання захисту про доправлення Притуленка суддя відхилила, запропонувавши взяти його свідчення в режимі відеоконференцї.

  Віталій Касько, адвокат Ярослава Притуленка: «Ми чітко бачимо спосіб, в який цей закон може бути застосований. Стаття 284 КПК передбачає чіткий порядок прийняття такого рішення і він відноситься до прийняття рішення стороною обвинувачення. На жаль, суд просто процитував аргументи обвинувачення, проігнорувавши всі аргументи, які були наведені захистом».

  В'ячеслав Мармиш, прокурор: «Наразі закон не є актом про амністію. Реалізація цього закону в межах кримінального та кримінально-процесуального законодавства на даний час є неможливою».

  Попередній матеріал
  Український акробат повторив трюк Жан-Клода Ван Дамма [відео]
  Наступний матеріал
  Азаров вимагає з лютого запустити програму промислової кооперації з РФ [відео]
  Loading...