луганська терористка 5.ua

Печерський суд залишив "луганську терористку" під вартою ще на два місяці

У грудні 2014 року правоохоронці затримали Анастасію Коваленко, а при ній знайшли сумку з вибухівкою

Печерський районний суд залишив "луганську терористку" під вартою ще на два місяці. Саме засідання знову перенесли у зв'язку з відсутністю свідків. Про таке повідомляє "5 канал".

Зазначимо, що уже півроку слухання справи постійно переносять через те, що свідки, більшість із яких представники СБУ, не з'являються на слухання.

Під час сьогоднішнього засідання, у понеділок, 23 січня, Анастасія Коваленко, яку обвинувачують у спробі здійснення теракту у столиці, просилася на поруки у зв'язку з погіршенням стану здоров'я.

Як стверджує адвокат Коваленко, вона потребує обстеження і медичної допомоги. Втім, суд не задовольнив клопотання і продовжив термін тримання обвинуваченої під вартою до кінця березня.

"Попередній адвокат - з ним сталася велика неприємність. Його вбили. У нас новий адвокат заявила клопотання про те, щоб допитати заново свідків, які вже були допитані. Тому ми допитуємо знову, з урахуванням технічних проблем з доставкою обвинуваченої, перенесенням засідань. Відбуваються зриви. Від цього ніхто не застрахований", - каже прокурор відділу ГПУ Віктор Кравчина.

За даними захисту, у грудні 2016 року Європейський суд з прав людини визнав порушення у процедурі продовження терміну тримання підсудної.

Нагадаємо, Анастасію Коваленко затримали у грудні 2014 року. При ній знайшли сумку з вибухівкою. Жінка зізналася, що мала залишити її у людному місці. Де саме, їй мав повідомити наставник. Пізніше підсудна відмовилася від своїх показань, тепер вона не визнає свою провину і запевняє, не знала, що лежить у сумці.

Попередній матеріал
Погоня зі стрільбою у Дніпрі: Поліція опублікувала відео затримання автокрадія
Наступний матеріал
Повернути російську делегацію до зали ПАРЄ у 2017 році буде неможливо – Ар'єв
Loading...
СБУ затримала терористку "Лісу", яка координувала диверсійну групу на Харківщині

СБУ затримала терористку "Лісу", яка координувала диверсійну групу на Харківщині

СБУ затримала російську терористку-мінометницю з паспортом "ЛНР"

СБУ затримала російську терористку-мінометницю з паспортом "ЛНР"

Луганська прокуратура заочно судитиме п'ятьох прокурорів-зрадників, які служать "ЛНР"

Луганська прокуратура заочно судитиме п'ятьох прокурорів-зрадників, які служать "ЛНР"