Павліченки попросили ГПУ притягти до відповідальності слідчого в їхній справі

  31-го січня Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги родини Павліченків, яких було засуджено за вбивство судді Сергія Зубкова.

  Сьогодні на засіданні суду Дмитро Павліченко відмовився відповідати на запитання прокурорів. Своє рішення пояснив тим, що вважає справу проти нього та його сина - сфальсифікованою. Водночас, на запитання суду Павліченко-старший відповідати погодився. Батько й син - попросили Генпрокуратуру притягти до відповідальності слідчого в їхній справі. Мовляв, той примусив свідка збрехати під час досудового розслідування. Прокурори ж обвинувачують Павліченка-старшого у суперечливих свідченнях.

  Дмитро Павліченко, засуджений: "Ни один свидетель нас не опознал, орудие убийства также отсутствует в материалах дела. Дальше я хочу сказать, что все вещественные доказальтельства, которые будто предоставлены для общественности, чтобы хоть как-то убедиться, появились после нашего задержания. Поэтому никаких улик и доказательств у обвинения нет".

  Наталія Сьома, начальник відділу прокуратури Києва: "Підсудний Павліченко не зміг пояснити розбіжності між обставинами спричинення йому тілесних ушкоджень, які були виявлені, з тими обставинами, які він давав під час досудового слідства". 

  Нагадаємо, у жовтні Голосіївський райсуд столиці засудив Дмитра Павліченка до довічного ув`язнення, а його сина Сергія до 13 років тюрми. У багатьох містах України відбулися акції на підтримку засуджених.

  Попередній матеріал
  31 січня Апеляційний суд Києва продовжить розгляд скарги родини Павліченків [відео]
  Наступний матеріал
  Допомога у перевезенні міжнародних військ до Малі може зашкодити позиції ООН у регіоні
  Теги:
  Loading...