Павліченко побився у камері Лук’янівського СІЗО

  Бійка в Лук`янівському СІЗО за участі Дмитра Павліченка була спровокована - таке підозрює адвокат ув`язненого Володимир Широченко. Мовляв, тепер тюремники мають привід не доправляти 23-го січня засудженого на засідання Київського апеляційного суду.

  Як раніше повідомили в пенітенціарній службі, між співкамерниками виникла словесна перепалка, яка потім переросла у сутичку - ув’язнені завдали одне  одному декілька ударів. Правоохоронці розвели ув`язнених по різних камерах і внесли інцидент в Єдиний реєстр досудових розслідувань. 

  Ігор Андрушко, помічник голови Державної пенітенціарної служби: "Адміністрація установи відреагувала, прийшла, нейтралізувала конфлікт. Але у зв`язку з тим, що були помічені тілесні ушкодження був викликаний медичний персонал бригада із органів внутрішніх справ Шевченківського району. Самі засуджені про причини не повідомили тому було прийняте рішення, щоб розвести засуджених, які учавствували в конфлікті по різних камерах. Зараз проводиться внутрішня перевірка, встановлюється причина цього конфлікту для того, щоб у подальшому не дорустити подібних подій".        

  Нагадаємо, за вбивство судді Шевченківського райсуду, Дмитру Павліченку Феміда оголосила довічне ув`язнення, а його синові - Сергію - 13 років позбавлення волі. Натомість засуджені свою провину заперечують. Нині триває апеляційний розгляд справи.

  Попередній матеріал
  Нідерланди оголосили про скасування рейсів у головних аеропортах через негоду
  Наступний матеріал
  Двох підлітків з-під криги врятували у Запоріжжі
  Теги:
  Loading...