Павільйон змінних експозицій облаштували у черкаському звіринці

  Павільйон змінних експозицій облаштували у черкаському звіринці. Першими виставку відкривають 30 видів безхребетних та експозиція "Світ під мікроскопом". Керівники зоопарку обіцяють постійно оновлювати та змінювати експозицію.

  Скорпіони, таргани, паличники, павуки, сарана - черкаському зоопарку є чим похвалитися. Його колекція безхребетних – найбільша в Україні, запевняють працівники звіринцю. Вона нараховує понад 90 видів.

   Марина Дмитренко, зоолог: "Цікава колекція палочників у нас, палочники – це окремий ряд комах, це видатні майстри маскування, живуть вони у тропічних лісах".

  Палочник – хоч і предмет гордості тамтешніх зоологів, утім не єдиний. Якщо добре придивитися, то бачимо, як у всіх павуків-птахоїдів тіло вкрито волосками, то у цього павука вони – закручені, тому вони так і називаються – павуки-птахоїди кучеряві.

  Створити унікальний павільйон у зоопарку вирішили, щоби зацікавити  відвідавучів. Відтепер, протягом року експозиція змінюватиметься 2-3 рази.

  Євген Ван, директор Черкаського міського зоопарку: "У нас очень много коллекций, которые сводяться, особенно мелких животных, они находяться у нас в лабараториях, закрытых помещениях и мы не можем все выставить, все показать, потому мы пришли к такой интересной идее – создать такое помещение универсальное, в котором можно разворачивать несколько экспозиций в год, разных экспозиций".

  Ще одна новинка - експозиція "Світ під мікроскопом". Охочим демонструють мікроорганізми під збільшуваним склом. Нововведення припали до душі відвідувачам.

  Відвідувач: "Мені найбільше сподобався ківсяки, дуже довгий  такий, товстий, як змія".
   
  Відвідувачка: "Вообщем тут багато комах, павуків тута, тарганів, ну прикольна виставка!"

  Для змінної експозиції у звіринці спорудили спеціальний павільйон - на його даху - живий газон. Уже незабаром його обживатимуть дрібні гризуни, змії та метелики. 

  Євгенія Підлісевич, Юрій Підлісевич, Черкаси, "5 канал".

  Попередній матеріал
  До телевізійних дебатів готуються головні кандидати у президенти Франції
  Наступний матеріал
  Гаряча пора у столичному Національному Ботанічному саду [відео]
  Теги: