Фото studentsport.ru

Патріотична молодь Кривого Рогу проводить військову підготовку

  У Кривому Розі на території колишнього м'ясокомбінату місцева патріотично налаштована молодь, із так званої Степової сотні, проводить військову підготовку.

  Про це розповідає місцеве видання Вестник Кривбасса.

  Основі військової справи новачків навчають козаки з Інгульської паланки війська Запорізького низового. Разом із молодими хлопцями смугу перешкод успішно долають навіть дівчата.

  Козаки для підготовки молоді власноруч створили смугу перешкод, яку умовно називають полігоном.

  На полігон патріоти навчаються повзати під колючим дротом, імітують висадку людей із вантажівки або з вертольота та біг по пересічній місцевості. На території полігону знаходиться два окопи, один виритий на повний зріст, а другий призначений для стрільби лежачи.

  Є на смузі перешкод навіть танк, зроблений із підручних засобів — якогось металевого агрегату з прапором Партії регіонів, що імітує дуло. Сидячи в окопі, завдання курсанта кинути в нього камінь-гранату і таким чином підбити ворога.

  Втім, вороги, проти яких козаки вчаться оборонятися, — це не тільки агресори, але й так звані "тітушки". Наприклад, кубинець за походженням Едуард Ромеротельєс, що виріс у Кривому Розі, бачив їх іще до розстрілу людей на Майдані. Агресивні молодики розмахували бітами, наганяючи страх і жах на мирних громадян, що вийшли на протест. Так от, Едуард посилено тренується на полігоні, щоб у разі чого бути готовим постояти за себе, а також за жінок і літніх людей.

  Дар'я Сокольникова — єдина дівчина, яка нарівні з хлопцями повзає під колючим дротом, стріляє з пневматики і кидає гранати. Маючи відмінну фізичну підготовку, оскільки займається джиу-джитсу, криворожанка вирішила осягати ще й військову науку.

  За словами командира та інструктора Артема Мельниченка, часто необізнані люди називають козаків, вбраних у камуфляж, "бандерівцями". Мовляв, приїхали вони до Кривого Рогу для дестабілізації обстановки. Але це, запевняє командир, повна нісенітниця. Всі курсанти — місцеві хлопці, причому є серед них українці, росіяни і навіть один киргиз. Мірлан Байимберов своєю зовнішністю відразу виділяється серед колег.

  В планах у козаків — поліпшити підготовку своїх курсантів. Планують розширити смугу перешкод, виривши рів і тунель. Велика, але покинута територія м’ясокомбінату для цього цілком придатна. Разом із тим, курсанти, з якими нам вдалося поспілкуватися, сподіваються на те, що отримані ними навички їм таки не доведеться застосовувати в реальний військових діях. Сподіваємося на це і ми.

  Попередній матеріал
  Росія та ЄС проведуть переговори по газу
  Наступний матеріал
  Курченка оголосили у міжнародний розшук
  Теги:
  Loading...