5.ua

Пашинський вважає, що його побили дрібні злочинці

  На столичному Майдані залишилися переважно ті люди, які не можуть себе знайти у житті, а сотнями Майдану називають себе зараз дрібні злочинці – так прокоментував учорашній інцидент депутат від "Батьківщини" Сергій Пашинський.


  Нагадаємо, напередодні під час обідньої перерви невідомі в камуфляжах відловлювали депутатів, намагаючись їх загнати назад у парламент, як вони казали – щоб ті працювали. І під час такого полювання на народних обранців побилися поміж собою, ще й жбурляли в одне одного коктейлі Молотова – щоправда, незапалені. Врешті затисли екс-виконувача обов'язків голови адміністрації президента.

  Сергій Пашинський запевняє: тоді не постраждав, однак, каже, лад у середмісті вже варто було б навести. На його думку, справжні патріоти вже поїхали зі столиці – звільняти Схід від терористів і окупантів: "Частина людей, які не найшли себе в житті, які не хочуть воювати за Україну, вони осталися на Майдані і зараз перетворилися в таких примітивних заробітчан. В даному конкретному випадку це було по 100 гривень, ми встановили вже. Вони навіть не знали цілі, чого вони стоять і заганяють назад депутатів... Я думаю, ми наведемо порядок не тільки в зоні АТО, а й у центрі Києва".

  Сьогодні ж камуфльовані чоловіки, і навіть жінки з Майдану знову з’явилися біля Верховної Ради. Вони вишикувалися за периметром з кийками і щитами. Кажуть – амуніція їм потрібна для самозахисту. Претензії мають до чільника Держприкордонслужби Миколи Литвина, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, секретаря РНБО Андрія Парубія, і до усіх депутатів. Чому не приєдналися до батальйонів, що вирушили на Схід – пояснюють: вважають своєю місією залишатися на Майдані.

  Попередній матеріал
  Реверс газу з ЄС до України зріс вдвічі
  Наступний матеріал
  Підтримка ідеї членства України в НАТО серед українців досягла свого максимуму - опитування
  Теги:
  Loading...