5 канал

Парубій: В Україні лишилось ще багато імперських залишків, які доводиться викорінювати всім спільно

За словами лідера ВР, у зв'язку з подіями дворічної давнини, більшість громадян України вже прошла етап самоідентифікації та пишається тим, що є українцями

Відповідно до результатів соцопитувань, думки українців щодо того, чи незалежна нині Україна, розходяться. Однак, голова Верховної Ради Андрій Парубій переконаний, що це викликано лише проявом патріотизму та різним сприйняттям подій, що відбуваються на політичній арені. Про це він повідомив в ефірі "5 каналу".

"Люди, які вважають, що Україна на сьогодні не є ще достатньо незалежною державою, це, переважно, люди, які є найвищого рівня патріотизму і вважають, що Україні ще необхідно докласти зусиль, щоб мати повну незалежність", – зазначив Парубій, однак додав, що на його думку, Україна є на сьогодні достатньо незалежною державою.

Разом з тим, голова парламенту зазначив, що "частина нашої землі на сьогодні окупована російським агресором. На жаль, сьогодні продовжується агресія Росії і в економічній сфері, і в інформаційній сфері, і у будь-якій іншій сфері..."

Крім того, він наголосив: "На жаль, в Україні лишилось ще багато імперських залишків, які доводиться викорінювати всім спільно". "Нам доводиться одночасно і вести війну за нашу Незалежність, і проводити реформи, тому не завжди є час для історичних моментів", – зауважив голова ВР.

Водночас, за словами Парубія, громадяни України, незалежно – зі Сходу чи Заходу, особливо в останні два роки, пройшли той етап, що часто називають самоідентифікацією і відчувають себе сьогодні українцями, пишаються тим, що вони є українці.

Дивіться також: в ефірі "5 каналу" Парубій розповів про "українську мрію" та регіональне лідерство України

Попередній матеріал
У Москві чоловік захопив заручників в банку і погрожує влаштувати вибух
Наступний матеріал
Українські прикордонники влаштували акцію до Дня Незалежності
Теги:
Loading...

Парубій розповів про "українську мрію" та регіональне лідерство України

Миколаївські яхтсмени влаштували патріотичний флешмоб

На Кіровоградщині відкрили пам'ятник патріотам України

Міністр освіти: Про 12 років навчання і виховання патріотизму у школі