Пам`ять колишнього лідера НР Чорновола вшановують сьогодні в Україні [відео]

  Пам`ять колишнього лідера Народного руху В`ячеслава Чорновола вшановують сьогодні в Україні. 12 років тому він загинув у автокатастрофі. У ці хвилини до могили плітика на Байковому цвинтарі родичі, близькі та соратники мають покласти квіти.

  Потому жалобні заходи проведуть біля пам`ятника Чорноволу. Зранку його пам`ять вшанували на місці трагедії - а саме на 5-ому кілометрі автошляху Бориспіль - Золотоноша. До козацього кам`яного хреста поклали квіти, священик відправив панахиду. Син В`ячелава Чорновола заявив, що дорозлідування загибелі його батька не припиняли. Нині справу розглядає управління МВС у Київській області. Але на думку народного депутата, коли її розлідувала Генпрокуратуа- було більше шансів довести справу до кінця.  

  Тарас Чорновіл: "В 2008-09  був спалах активізації. потім -спад.  слвчдог овід справи відсторонили.  У 2010ому прийшов новий слідчий.  Я тоді зустрічався з генпрокурором з цього приводу. Була дуже серйозна активізація. Я не хочу говорити про деталі.  але знайшли дуже серйозні висновки і по справі Жені Павлова - водія, який загинув разом із батьком. Але після того знову тихенький спад. І десь з осені справа почала занепадати знову. Я надіюсь, що зараз зацікавленість в ній буде".

  Попередній матеріал
  На 30% може скоротитися світовий випуск автомобілей
  Наступний матеріал
  Перша леді Німеччини відкрила квіткове шоу в Нідерландах
  Теги: