Лікарня
Лікарня відкриті джерела

Отруєння дітей у Кам'янець-Подільському: попередній діагноз та стан потерпілих

Ймовірно, причиною недуги стала кишкова інфекція сальмонелли

Внаслідок масового отруєння на Хмельниччині зле стало 45 дітям. Всі вони були учасниками всеукраїнського дитячого фестивалю у Кам’янці-Подільському, мешкали в одному комплексі і разом харчувалися.

Як стало відомо, спочатку постраждалих ушпиталили у Кам'янець-Подільську лікарню, частина дітей медзаклад покинула, а решту 15 неповнолітніх доправили потягом до Києва.

Станом на ранок вівторка, троє неповнолітніх перебувало в тяжкому стані. Зараз ситуація змінилася.

"Вони вже зараз у середньому стані тяжкості, тяжких немає. Зараз вони проходять курс лікування. Буквально через години півтори всі дітки позасинали, пройшла терапія, всі були компенсовані", – повідомив Валентин Багнюк, головний лікар Броварської центральної районної лікарні.

Наразі точні причини отруєння лікарі обіцяють назвати після лабораторних досліджень. Натомість, поки у столичному  департаменті Міністерства охорони здоров'я не виключають, що діти могли отруїтися через сальмонелу.

"Всі діти, які знаходяться в стаціонарі, згадують те, що вони їли омлет, і він був якийсь не дуже якісний чи непрожарений. Більш за все – це сальмонелла. Ну це попередньо", – сказав в.о. директора департаменту охорони здоров’я КМДА Олександр Глушаниця.

Як повідомляв 5.ua, після фестивалю в Кам'янець-Подільському Хмельницької області у 56 осіб, серед яких 48 дітей, зафіксовано спалах гострої кишкової інфекції.

Попередній матеріал
"Час.Підсумки дня": Чому Кремль відмовляється звільняти полонених та припиняти вогонь
Наступний матеріал
АТО: В штабі назвали найгарячіші напрямки, волонтери повідомляють про бій під Маріуполем
Теги:
Loading...

Масове отруєння: У Києві з потяга зняли 18 хворих дітей

У Кам'янець-Подільському спалах гострої кишкової інфекції: Захворіло 56 осіб