5.ua

Останній з "тітушків" не встиг знайти адвоката [відео]

  Нагадаємо, що троє обвинувачених – зокрема, Вадим Тітушко – наприкінці серпня підписали з потерпілими журналістами мирову угоду. В ній вони визнали свою провину у нападі та перешкоджанні журналістській діяльності на столичних мітингах 18 травня. Четвертий підсудний – Андрій Ярошенко – вирішив продовжувати боротьбу в суді. Однак, на нинішнє засідання не встиг підшукати собі адвоката.

  Андрій Ярошенко, підсудний: "Меня присоединяли туда к "титушкам", уже дальше чтобы я шел. Я, непосредственно, иду сам своим путем, ищу сейчас себе адвоката, который будет независим ни от каких политических моментов, ни от угроз, которые вокруг со всех сторон жмут".

  Ольга Сніцарчук, журналіст, 5 канал: "Наприклад, я - парламентський кореспондент, наступне засідання призначене на парламентський тиждень. Тобто, це означає що я маю або відмовитися від роботи, або просто ці засідання будуть без моєї участі. Зараз буду з’ясовувати в адвокатів, як це можна вирішити, тому що якось жити в Шевченківському суді - не дуже хотілося б".

  Попередній матеріал
  Огризко: Європарламент уперше вирішив захищати Україну
  Наступний матеріал
  Марков: фракція ПР тримається виключно на страху [відео]