5 канал

Репетиції, скандали та секрети Євробачення: "5 канал" показав лаштунки пісенного шоу

Чим вражатимуть конкурсанти сьогодні та чому Україна, Німеччина і Франція покажуть свої виступи лише частково – дізнавайтеся у відео

Уболівальники та глядачі Євробачення збираються поблизу Міжнародного виставкового центру в Києві. Сьогодні саме тут відбудеться другий півфінал пісенного конкурсу, в якому візьмуть участь 18 конкурсантів.

Упродовж дня усі бажаючі мали можливість докупити квитки неподалік головної арени шоу, оскільки організатори зробили величезні знижки – їх можна було купити по півтисячі гривень.

Як повідомляє кореспондент "5 каналу", другий півфінал шоу відкриє Сербія. За нею виступатимуть інші країни-учасниці у порядку голосування. Цього разу не минулося і без скандалів. Так, представник Болгарії навідувався в окупований Крим. Він, до речі, проживає у Москві, але не є етнічним росіянином. 

Чим же вражатимуть країни на Євробаченні – залишається наразі таємницею. Кожна країна лише відхилила завісу. Так, у Франції акцент зробили на яскравій графіці, що буде транслюватися на 11-метровому екрані біля сцени Євробачення. Німеччина вражатиме ліричною піснею, виступить і Україна. Однак, ці країни покажуть свої виступи лише частково, оскільки вони автоматично проходять до фіналу (країни "Великої п'ятірки" та країна-організатор конкурсу). Це нововведення від організаторів. Відтак, ці три номери можна буде побачити наприкінці конкурсу. 

Завершуватиме конкурсні виступи Ізраїль, який вражатиме запальною мелодією, Білоруси заспівають рідною мовою, Болгарія представить ліричну баладу. То як проходила остання репетиція перед другим півфіналом - дивіться у відео:

Нагадаємо, цього року Євробачення приймає Україна. 9 травня у столичному МВЦ пройшов перший півфінал, за результатами якого 10 конкурсантів потрапили до фіналу. Уже сьогодні, 11 травня, відбудеться другий півфінал, коли визначиться друга десятка фіналістів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Батьківщина-Мати у столиці "вбралася" до Євробачення – фото

Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати
Батьківщина-Мати
/
Батьківщина-Мати

Попередній матеріал
Меркель виступає проти приєднання США до Нормандського формату – журналіст
Наступний матеріал
Другий півфінал Євробачення - завершено
Loading...