Facebook / Петро Порошенко

Оснащені за останнім словом техніки: Порошенко відкрив опорні школи на Донеччині

На їх модернізацію з бюджету виділили 65 мільйонів гривень

Від початку "шкільного перемир’я" сили АТО не несуть бойових утрат. Водночас, на Донбасі майже відсутні обстріли з важкого озброєння. Про це заявив Президент Петро Порошенко під час свого візиту на Донеччину, передає кореспондент "5 каналу".

Виступаючи на відкритті школи в Покровську, Президент укотре наголосив про необхідність збереження режиму припинення вогню.

"Саме Україна виснула ініціативу "шкільного перемир’я" – з 25 серпня оголосити жорстке припинення вогню. Друзі мої, стукаю по дереву, третю добу українські Збройні сили не мають бойових втрат. Третю добу майже не маємо обстрілів з важкого озброєння", – констатував Президент України Петро Порошенко. 

Як стало відомо, 28 серпня у Донецькій області відкрили три опорні школи, зокрема і одну у Покровську - тут навчатимуться більше 1 тисячі дітей. У школі навіть можуть отримати освіту дистанційно діти, що мешкають у так званій "сірій зоні".

Усі навчальні заклади реконструювали державним коштом – на це витратили 65 мільйонів гривень. Навчальні корпуси оснастили за останнім словом техніки.

Як виглядають сучасні школи - дивіться детальніше у включенні: 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Донеччина у прапорах: як Покровськ та Краматорськ День Незалежності святкують – ФОТО

Покровськ, День незалежності
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Адвокат: "Навряд чи син Шуфрича-молодшого уникне покарання"
Наступний матеріал
"Другий після Ріо": У Лондоні проходить найвідоміший карнавал Європи
Loading...