Ошукані одесити пікетували прокуратуру – вимагали захисту від бандитів

  Ошукані одеські інвестори прийшли сьогодні під стіни міської прокуратури просити захисту. Люди налякані жорстоким побиттям громадського активіста Олега Михайлика, який захищав інтереси жертв недобудов області. Напередодні стало відомо, що невідомі напали на чоловіка.

  Олег Михайлик – нині в лікарні з черепно-мозковою травмою. Він упевнений: постраждав через свою громадську діяльність. 

  Олег Михайлик, голова громадської організації «Праве діло»: «Нагло, возле светофора в 15 или 20 метрах от освещенного входа в большой магазин, то есть у людей на виду… Никто не пытался сумку вырвать, еще и привет передали».

  Цей напад настільки обурив решту інвесторів одеських довгобудів, що вони прийшли під стіни міської прокуратури вимагати захисту від несумлінних забудовників. Переконують: кожному з них, як і Михайлику, також загрожує небезпека. До того ж, кажуть, їм і так періодично рекомендують припинити боротьбу за свої вже оплачені, але так і не добудовані квадратні метри.

  Тетяна Куклінова, інвестор: «Это просто страшно, эта ситуация повторяется по каждой стройке: жулики строительные разъезжают на стотысячных машинах, они нанимают бандитов на наши же деньги, эти бандиты нам угрожают. Дело иногда доходит до порчи стареньких машин».

  Про те, що активісту вже давно погрожували, знали і його друзі, і прокуратура. Михайлик написав заяву, в якій вказав, що його дружині неодноразово телефонували з невідомого номера і просили передати чоловікові, щоби він припинив захищати жертв недобудов.

  Геннадій Фуртат, прокурор м. Одеса: «К сожалению, в этом обращении было мало данных о том, от кого поступала эта угроза, с какого номера телефона и о конкретных словах угроз, которые поступали, но, тем не менее… Данное заявление было оправлено в Приморский райотдел милиции для рассмотрения по сути».

  Тепер правоохоронці розслідують факт нападу на Олега Михайлика. Тим часом, заяви про погрози написали й інші інвестори.

  Олена Мілова, Сергій Іщенко, Одеса, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Каральні органи влади почали масові репресії проти протестувальників у регіонах [відео]
  Наступний матеріал
  У Південній Кореї провели різдвяний парад пінгвінів
  Теги:
  Loading...