Пункт обігріву у Харкові 5.ua

Харків скували морози: У місцевих пунктах обігріву – аншлаг

Через холоднечу припинено навчання майже у 80 школах регіону, а пункти обігріву змушені працювати цілодобово

Через сильні морози на Харківщині частково призупинили навчання у школах. В обласному центрі розгорнули 11 пунктів обігріву, щоб запобігти обмороженню людей. Нині головний термометр Харкова показує близько мінус десяти, але найсуворіші морози мешканці переживають вночі і зранку. Місцями температура сягає 25 градусів, розповідає кореспондент "5 каналу".

Найбільше від морозів потерпають ті, у кого немає власної оселі. Спеціально для таких людей в місті відкрили пункти обігріву. У них можна зігрітися та поїсти. "Ну, немає у мене дому – ось мій дім. Поїв, випив чаю. Дуже смачно, ще й зігрівся, тому що на вулиці 20 градусів морозу, замерзаєш", – каже відвідувач пункту обігріву Віталій Бочарников.

Цей пункт працює на базі комунального центру для безпритульних. Нині тут аншлаг. Зігрітися та переночувати приходять до сотні людей за добу.

"До нас поліція привозить на обігрів. Ми усіх приймаємо. Здебільшого, це безхатьки чи, припустімо, ті, в кого є оселя, проте опалення відключено з певних причин. І ця людина не може нагрітися, тоді може звертатися до нас", – розповідає директор КП "Харківський міський центр реінтеграції бездомних осіб" Олексій Сорокін.

У північних районах області температура нижча, ніж в обласному центрі. Освітяни вже призупинили навчання майже у 80 школах.

Синоптики застерігають - це не останні морози. Стовпчики термометрів можуть знову опуститися нижче 20 градусів усередині наступного тижня.

 

Світлана Дашкевич, В'ячеслав Кузьменко, Харків, "5 канал"

Попередній матеріал
У Дніпрі борються за життя поранених під Авдіївкою: один з бійців потребує трепанації черепа
Наступний матеріал
Експерт розповів про головну інтригу розвитку подій у ВР

"Снігові пастки на Херсонщині: у заметах застрягли десятки авто

Через негоду у чотирьох областях України обмежено рух

На Україну сунуть "найлютіші за усю зиму" морози