Оркестр і танці: У Житомирі відзначили День міста

У репертуарі музикантів - марші, світова класика та українські відомі мелодії

У Житомирі відзначили День міста. Місцевих жителів розважали 400 музикантів восьми військових оркестрів Збройних сил. У репертуарі - марші, світова класика та українські відомі мелодії. Артисти не лише співали, а й танцювали. Подивитися на концерт просто неба прийшли кілька тисяч людей, передає "5-й канал".

"Дуже сподобалося, він відповідає сучасному стану, який зараз відбувається в країні, дуже проникливо. Не якась “веселуха”, а те, що зараз є. Мені дуже сподобалося". - сказала слухачка Олена Мірошниченко.

"Більше це буде пов'язано з українською тематикою, для підняття патріотизму, українського бойового духу. Як кажуть, народ і армія - єдині. Цього ми добиваємося, я думаю, перемога буде за нами, перемога настане і буде мир та спокій над нашими головами", - наголосив артист військового оркестру 26-ї Бердичівської артилерійської бригади Руслан Крижанівський.

Нагадаємо, раніше День міста відзначають у Луцьку. 931 річницю святкують з середньовічним колоритом і церковними передзвонами. Найбільше свято розгорнулося у Луцькому замку.

Попередній матеріал
Підтримати Умерова вийшли в Польщі, Чехії, Канаді та Росії
Наступний матеріал
Папа Римський проголосив матір Терезу святою

Підтримати Умерова вийшли в Польщі, Чехії, Канаді та Росії

Вибори до райрад у Києві мають відбутися на День міста – спільна заява депутатів

Сьогодні Краматорськ святкує День міста

250 кг смакоти: на День міста у Запоріжжі люди не могли поділити безкоштовний торт (фото, відео)