Ордери на квартири отримали мешканці аварійних будинків Дніпродзержинська

  Ордери на квартири отримали мешканці аварійних будинків Шамишеної балки, що у Дніпродзержинську. Міська влада запевняє - до нового помешкання більше сотні родин зможуть переїхати вже найближчим часом. Проте ще більше сімей - досі залишаються в аварійній зоні. На відселення людей із зони зсувів цьогоріч виділили з держбюджету 20 мільйонів гривень. На ці гроші - влада реконструювала старий гуртожиток та добудувала покинуті котеджі за містом.

  Хоча в будинках іще тривають ремонтні роботи - люди вже радісно оглядають нове житло.

  Проте не всі переселенці задоволені. Станіслав Черненко - та ще сім родин відмовилися переїжджати до нових помешкань. Чоловік каже –  жити у промисловій зоні чи за містом не хоче. Просив владу придбати  йому житло на вторинному ринку, але його не почули. Тепер побоюється, що переселять силоміць - за рішенням прокуратури.

  У зоні зсуву залишається понад 150 сімей. Мер обіцяє нове житло і їм. Вже наступного року.

  Зсуви у Шамишеній балці почалися ще у 80-х, майже одразу, як там збудували зо два десятки багатоквартирних будинків. Відтоді - за небезпечною зоною наглядають спеціалісти, а людей звідти -  поступово переселяють.  Цьогоріч - через просідання ґрунту фундаменти трьох п`ятиповерхівок почали деформуватися. Подекуди у стінах будівель з`явилися десятисантиметрові щілини.

  Марія Вяткіна, Андрій Ковбаса, Дніпропетровщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  КС: Кабмін має право скорочувати соцвиплати
  Наступний матеріал
  Судно з п`ятьма українцями на борту захопили пірати біля берегів Оману
  Теги: