КПВВ відкриті джерела

Опитування: Особливий статус чи офіційне визнання окупації – що українці думають про ОРДЛО

  Більше 40% українців виступають за референдум щодо статусу Донбасу

  Відносна більшість респондентів (42,3%) вважають, що питання про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей необхідно виносити на Всеукраїнський референдум. Не підтримують таку ідею 33,2% опитаних, а решта (24,4%) не визначилися. Про це свідчать дані опитування, проведеного Центром Разумкова, пише УНІАН.

  Якби відбувався референдум про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, то половина населення (49,6%) взяла б у ньому участь, чверть населення (25,5%) – не взяла б, а ще чверть опитаних (24,4%) не визначилися. Респондентам ставилося питання, як би вони проголосували, якби відбувався референдум про статус тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей і треба було обрати один з двох варіантів дій української влади щодо тимчасово окупованих територій: надання цим територіям особливого статусу чи офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляція. Абсолютна більшість тих, хто взяв би участь у референдумі (53,6%) підтримали б офіційне визнання окупації цих територій та їх ізоляцію до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України.

  29,6% тих, хто взяв би участь у референдумі підтримали б надання цим територіям особливого статусу, амністію для учасників сепаратистських рухів, які не скоїли тяжких злочинів, та проведення виборів до встановлення офіційного контролю над цими територіями з боку України. Решта (16,8%) не визначилися з відповіддю. Дослідження проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 18 по 23 листопада 2016 року в усіх регіонах України за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитано 2015 респондентів віком від 18 років. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

  Як повідомляв 5.ua, політтехнолог Тарас Березовець в ефірі "5 каналу" заявив, що в обмін на надання Україні безвізового режиму європейці вимагають проведення виборів в ОРДЛО.

  Попередній матеріал
  Власники файлообміннику EX.UA вирішили продати домен за $1 мільйон
  Наступний матеріал
  Судове засідання по справі "Вбивства людей під час Євромайдану", на якому допитують екс-командувача МВС Шуляка – трансляція

  СММ ОБСЄ констатує збільшення вибухів на Донбасі уп'ятеро – звіт

  Путін не подарує Порошенку вирішення конфлікту на Донбасі – журналіст

  За місяць бойовики випустили 132 тонни боєприпасів на Донбасі – Клімкін

  InformNapalm: Українські хакери зламали електронну пошту військових РФ, що воюють на Донбасі – відео

  У МЗС Німеччини сказали, коли буде вирішене питання про розміщення збройної місії ОБСЄ на Донбасі

  Українська сторона вимагає в ОРДЛО звільнити заручників до Різдва – Геращенко