5.ua

Опозиція звинувачує МОЗ у новій оборудці з тендером на реанімобілі

  Це будуть переважно реанімобілі, які отримають всі регіони України – стверджують у відомстві. У парламентській опозиції запевняють – тендер провели із порушеннями і держава втратить через таку оборудку сотні мільйонів гривень. Мовляв, вартість автомобілів завищена на 200 мільйонів гривень. А у 2011 році МОЗ уже мав проблеми з деякими переможцями цього тендеру. Депутати вже звернулися до прокуратури та СБУ з відповідними заявами. Натомість, у Міністерстві стверджують – торги відбулися відкрито. А переможці пообіцяли запросити журналістів на виробництво і наочно продемонструвати, куди пішли кошти платників податків.

  Микола Хабзей, директор Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України: «Це просто унікальне явище за всі 22 роки незалежності. І у мене є тільки – перш за все, як у лікаря – тільки побажання, щоби ніякі сили, ніякі недобросовісні чинники не вплинули на те, щоби ця робота не була завершена до кінця».

  Максим Бурбак, народний депутат, фракція "Батьківщина": «Незважаючи на те, що вже наступали на граблі, наступаємо ще раз на них і розуміємо, що тут вже є певна зацікавленість представників Міністерства з охорони здоров'я».

  Попередній матеріал
  Луценко: Янукович і ПР зривають євроінтеграційний процес
  Наступний матеріал
  Яремчани борються проти веж мобільного зв’язку у центрі міста [відео]
  Теги:
  Loading...