5.ua

Опозиція підтверджує свої вимоги, а ПР лякає трупами на Майдані [відео]

  Опоненти влади наголосили: їх позиція залишається незмінна – президент має підписати указ про розпуск парламенту та оголосити президентські вибори. Також влада повинна зупинити судові розслідування стосовно активістів Євромайдану, яких заарештували та звинуватили в організації сутичок на Банковій. Інакше розблокування Верховної Ради не буде – кажуть опозиціонери. Також вони продовжують наполягати на звільненні Юлії Тимошенко.

  Олег Тягнибок, лідер фракції «Свобода»: «Криза в державі є загальнополітична, це не є криза конкретно там парламенту. В стінах парламенту питання розв’язання цієї кризи вирішитися не може».

  Арсеній Яценюк, лідер фракції «Батьківщина»: «Дві базові вимоги – перші, я підкреслюю. Ключове – дострокові президентські і парламентські вибори. Ми це передали голові парламенту Рибаку, щоб він це передав Віктору Януковичу».

  Віталій Кличко, лідер фракції «УДАР»: «Брутальне побиття людей тільки за те, що вони стояли, висловлювали своє бажання жити в Європейському союзі, з прапорами Європи, з українськими прапорами. Якщо це проковтнути – то наша страна буде поліцейською державою. І будь-яке висловлювання буде затикатися кийком по голові».

  Володимир Олійник, народний депутат, ПР: «...Лідери опозиції вважають, що сьогодні масові мітинги загасають і потрібно загострити ситуацію в Україні, і розуміють, що українці дуже боляче відгукуються на такі речі як побиття, як кров, як вбивство, і тому обговорюється питання про вбивство когось на Майдані, або підкинути труп».

  Попередній матеріал
  Україну визнали більш корумпованою, ніж Білорусь, Росія та Казахстан
  Наступний матеріал
  Азаров не збирається виконувати обіцянки про відставки міністрів [відео]
  Теги:
  Loading...