5.ua

Опозиція офіційно визначилася з кандидатами на проблемних округах

  Опозиція офіційно, на партійних з’їздах, визначалися із кандидатурами в нардепи, голосування на п’яти проблемних Округах відбудеться 15-го грудня - це, нагадаємо, повторні вибори, адже торік встановити там переможців ЦВК була не в змозі через численні порушення. То ж від «Батьківщини» балотуватимуться Аркадій Корнацький, Микола Булатецький і Леонід Даценко. А також Віктор Романюк, він агітуватиме через Інтернет, адже переховується нині за кордоном від вітчизняних правоохоронців, які закидають йому розкрадання майна у великих розмірах.  

  Ці чотири кандидатури «Батьківщини» підтримуватиме також і «Свобода» та «Удар» Віталія Кличка. А от на 223-му окрузі від опозиції піде «свободівець» Юрій Левченко. Таким чином опозиція дотрималася обіцянки підтримати на перевиборах кандидатів, які брали участь у торішніх парламентських виборах.

  Олег Тягнибок, лідер ВО «Свобода»: «Згідно нашими домовленостями з нашими партнерами ми висуваємо на тих округах тих кандидатів, в яких вкрали перемогу на минулих виборах. Відповідно з п’яти округів 223 округ, на якому перемогу здобув Левченко, він залишається за «Свободою». Це є базовий округ, оскільки це є округ в столиці».

  Крім цього, на з’їзді «свободівці» затвердили власний склад уряду національної альтернативи, покликаний протидіяти антиконституційній політиці. Зокрема, на посаді прем’єра країни опинився Олександр Сич. А Юрія Левченка призначили віце-прем’єр-міністром з питань соціальної та гуманітарної політики. Також при тіньовому уряді створюється й комітет люстрації на чолі з Олегом Осуховським.

  Попередній матеріал
  10 партійців виключили з «Батьківщини» [відео]
  Наступний матеріал
  У ЦВК заявляють, що проблем із фінансуванням виборів на проблемних округах не буде [відео]