5.ua

«Опора» презентували альтернативний сайт про роботу парламентаріїв [відео]

  Альтернативний сайт про роботу парламентаріїв презентували активісти громадянської мережі «Опора». Офіційний ресурс Верховної Ради, на їхню думку, не влаштовує користувачів, оскільки депутати і робітники парламенту намагаються радше приховати, аніж поінформувати українців про справжню роботу народних депутатів.

  Натомість презентований сайт буде більш цікавим і простішим для користування. Заявила координатор «Опори» Ольга Айвазовська. Там можна буде дізнатися усе про депутата: в персональному віртуальному кабінеті обранця буде його декларація, дані про помічників, голосування, прогули тощо. Чи не найбільш таємничий пункт діяльності депутата - роботу в комітетах, там також намагатимуться розсекречувати. А ще в розділі про сумісність можна буде проглянути з ким насправді найбільш солідарні в голосуваннях політичні фракції. Як засвідчує практика, все значно цікавіше ніж звичайний поділ на владу та опозицію. Якщо депутатам Ради сайт сподобається, активісти-розробники готові на безоплатній основі ділитися даними. Втім наразі ж навпаки скаржаться, що їм доводиться долати перепони від Верховної Ради, аби отримати потрібну інформацію. А ще вислуховувати невдоволення.

  Ольга Айвазовська, координатор виборчих та політичних програм Громадянської мережі «Опора»: «Ми бачимо що депутати болісно і в той же час радісно ставляться до інформації - коли наприклад йдеться про щось позитивне про них. а болісно, це агресія з боку парламентаріїв, коли індивідуально про них або фракцію є інформація, яка їм не подобається. Ну, наприклад сумісне голосування: «свободівцям» не сподобалося, що за результатами аналізу 2 сесії, а ці дані тут містяться, що у них забагато голосувань із Партією регіонів, але це факт».

  Попередній матеріал
  «Свобода» заявляє про раптову відмову перевізників доправляти на мітинг у столицю людей
  Наступний матеріал
  У Донецьку активісти мітингували проти створення ОУН-УПА [відео]
  Теги:
  Loading...