5.ua

«ОПОРА» не бачить юридичних підстав для скасування виборів [відео]

  Повторні вибори у 197-му окрузі в Каневі – відповідають демократичним стандартам волевиявлення. У решті 4-х проблемних округах –  зафіксували масові фальсифікації. Утім, юридичних підстав для скасування результатів виборів – немає. Про таке заявили у громадській мережі «ОПОРА».

  Найпоширеніші порушення, які зафіксували активісти організації, це  масовий підкуп, вилучення бюлетенів, використання фізичного тиску спортивних молодиків, перешкоджання роботі спостерігачів та фальшування протоколів. Зокрема, найбільше тиснули на роботу виборчої комісії у 94-му окрузі в Обухові Київської області. Столичний 223-й округ – відзначився «каруселями».

  Олександр Черненко, голова КВУ: «Немає сьогодні юридичних підстав не встановлювати результати виборів, але та атмосфера, яка відбувалась у день голосування, підрахунок голосів вчора – вони були далекими від безпроблемних».

  Ольга Айвазовська, координатор політичних і виборчих програм громадської мережі «ОПОРА»: «В Київському і Черкаському окрузі результатам виборів довіряти не можна, тому що він склався в результаті підкупу. 132-й округ, як і прогнозувалось, був таки доволі насичений подіями і протистоянням, тим не менше, не можна сказати, що результатам не можна довіряти».

  Попередній матеріал
  Євромайдан сказав Азарову – «Коля, чао» [відео]
  Наступний матеріал
  ПАРЄ помітила порушення після закриття виборчих дільниць
  Теги:
  Loading...