Оперативники СБУ затримали ще двох учасників диверсійної групи

  Службою безпеки України в рамках протидії розвідувально-диверсійним групам Російської Федерації припинено протиправну діяльність громадян України Д. та П.
  Про це повідомили у прес-центрі СБУ.

  Зазначено, що "вказані особи є сталими зв’язками раніше затриманих колишніх співробітників ГУ МВС України в АР Крим, які за завданням та під контролем спецслужб РФ готували низку акцій диверсійно-підривного характеру стосовно нашої держави".

  В СБУ повідомили, що українською спецслужбою встановлено, що протягом березня-червня ц. р. зловмисники скуповували зброю та боєприпаси, а також компоненти для виготовлення саморобних вибухових пристроїв.

  Повідомляється також, що під час обшуків за місцями тимчасового проживання Д. та П., виявлено холодну та вогнепальну зброю (штик-ніж і 2 пістолети іноземного виробництва) та набої, а також ручну гранату Ф-1.

  Згідно з Кримінально-процесуальним кодексом України матеріали стосовно правопорушення скеровані до слідчих органів внутрішніх справ за підслідністю. На цей час вирішується питання щодо обрання вказаним особам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
  Попередній матеріал
  Забруднену бухту Ріо-де-Жанейро не встигнуть очистити до Олімпійських ігор - мер
  Наступний матеріал
  НАТО розпочинає масштабні військові навчання поблизу України