5.ua

ООН готується до потоку біженців з Криму (оновлено)

  Агенція ООН у справах біженців стурбована ескалацією конфлікту в Криму. Про це заявляє голова агенції, Антоніо Ґутьєррес. Він повідомив – співробітники відомства розпочали підготовку до можливого потоку біженців з регіону.

   Однак найбільшим занепокоєнням агенції є те, що загострення протистояння між США та Росією через українське питання відволікає великих гравців від війни в Сирії. Поки немає особливого прогресу у переговорах щодо Криму – годі й сподіватися, що Вашингтон та Москва – працюватимуть над сирійськими проблемами.

  Антоніо Ґутьєррес, голова агенції ООН у справах біженців: "Ми дуже уважно стежимо за тим, що відбувається в Україні та тісно співпрацюємо з місцевою владою в регіонах. Ми відправили групи спостерігачів до різних районів і відстежуємо ситуацію. Сподіваюся, події не обернуться так, що багатьом людям доведеться тікати з власних домівок".

  За повідомленням Державної прикордонної служби України протягом останніх днів Крим залишили 557 людей. Лише напередодні 158 осіб виїхали з півострова. Переважно - це кримські татари.

  Попередній матеріал
  Парубій: Росія масово засилає шпигунів і диверсантів
  Наступний матеріал
  В Мінюсті заплановано значно скоротити кількість співробітників
  Теги:
  Loading...